Úžasné zážitky a především výsledky. Včera 2.6. se mladí sportovci našeho klubu zúčastnili MČR neslyšících v atletice.
Celkově naše výprava získala 28 medailí 👏👏👏 a jeden titul nejlepší sportovec v kategorii mladších žákyň.
G R A T U L U J E M E a děkujeme za skvělou reprezentaci @skn_hk. Jsme na Vás pyšní.

Podívejte s námi, jak úspěšný to byl den. Užili jsme si spoustu legrace, potkali staré i nové kamarády. Ale naši mladí atleti hlavně makali a svými výkony dokázali obsadit stupně vítězů téměř ve všech kategoriích. Jak už víte 28 medailí, jeden titul nejlepšího atleta a především nový český rekord ve štafetě mladších žákyň.

Takže ještě jednou VELKÁ GRATULACE milí sportovci. Jsme rádi, že jste se na MČR přihlásili a reprezentovali náš klub. Poděkování patří také rodičům, pedagogům = trenérům a realizačnímu týmu.

Děvčata Polgárová Sára,Thanh Duong Linda, Lešková Sára, Filipová Markéta udělala český rekord (39 sec) ve štafetě 4×60 mladších žákyň. Podíl na tom mají také Zbyněk Rezek a Jiří Oli Procházka!!!! Díky za vše

4 x 60 m

1. SKN Hradec Králové 39,00 sec
Lešková Sára 06, Filipová Markéta 05,
Polgárová Sára 06, Thanh Duong Thu 05
2. SSK Vítkovice 39,04 sec
Pavlasová Tereza 04, Stodtová Eliška 06,
Puškárová Alexandra 03, Procházková Radana 05
3. I.PSKN Praha / SK SKIVELO Olomouc / SK Olympia Praha 40,90 sec
Michalčíková Lucie 04, Brautigamová Nikola 05,
Šudřichová Nela 05, Seitnerová Vanessa 07
SKN Brno / SK Olympia Praha / SSK Vítkovice DQ
Racková Natálie 05, Wiesnerová Laura 02,
Janová Anna 07, Hranická Vanessa 06

Image
MUŽI
100 m vítr: +0,8

1.Franěk Ondřej 00 SK Olympia Praha 11,57 sec
2.Ponocný Matěj 02 SK SKIVELO Olomouc 11,80 sec
3. Strouhal Karel 99 BSKN České Budějovice 12,24 sec
4. Leška František 99 SKN Hradec Králové 12,64 sec
5. Andres Martin 01 SKN Brno 12,82 sec
6. Krásný Michal 94 TJ Slovan Zlín 13,58 sec
7. Kalvoda Lukáš 01 SKN Brno 13,83 sec
8. Paptistella Aldo 02 I.PSKN Praha 14,11 sec

200 m vítr: +0,0

1. Franěk Ondřej 00 SK Olympia Praha 22,95 sec
2. Ponocný Matěj 02 SK SKIVELO Olomouc 24,85 sec
3. Strouhal Karel 99 BSKN České Budějovice 25,84 sec
4. Leška František 99 SKN Hradec Králové 26,49 sec
5. Andres Martin 01 SKN Brno 26,90 sec
6. Krásný Michal 94 TJ Slovan Zlín 27,97 sec
7. Kudrnovský Petr 02 SK Olympia Praha 28,16 sec
8. Chmelík Dominik 01 SKN Brno 28,51 sec

400 m

1. Ponocný Matěj 02 SK SKIVELO Olomouc 61,11 sec
2. Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice 61,24 sec
3. Červinka Mário 95 SKN Hradec Králové 62,55 sec
4. Chmelík Dominik 01 SKN Brno 65,70 sec

1500 m

1. Halbrštát Tomáš 95 SKN Hradec Králové 4:23,60 min
2. Juříček Daniel 02 SK SKIVELO Olomouc 4:36,29 min
3. Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice 5:08,87 min
4. Ryšavý Michal 01 SKN Brno 5:22,40 min
5. Červinka Mário 95 SKN Hradec Králové 5:31,92 min
6. Jauerník Tomáš 88 SK SKIVELO Olomouc 5:42,33 min
7. Chmelík Dominik 01 SKN Brno 6:00,91 min
8. Adamík Jakub 92 SKN Brno DNF

4 x 100 m

1. SK Olympia Praha / SK SKIVELO Olomouc 48,78 sec
Franěk Ondřej 00, Kudrnovský Petr 02, Juříček Daniel 02, Ponocný Matěj 02

2. SKN Hradec Králové 50,93 sec Leška František 99, Červinka Mário 95, Halbrštát Tomáš 95, Beránek Václav 03

3. SK Olympia Praha / I.PSKN Praha / TJ Slovan Zlín 53,42 sec
Chalupa Jiří 02, Paptistella Aldo 02, Šudřich Tomáš 00, Krásný Michal 94

ImageImageImage
Skok daleký

1. Strouhal Karel 99 BSKN České Budějovice 5,61 m
2. Kudrnovský Petr 02 SK Olympia Praha 5,08 m
3. Šudřich Tomáš 00 TJ Slovan Zlín 4,97 m
4. Andres Martin 01 SKN Brno 4,57 m
5. Leška František 99 SKN Hradec Králové 4,45 m
6. Ryšavý Michal 01 SKN Brno 4,38 m
7. Adamík Jakub 92 SKN Brno 4,11 m
8. Paptistella Aldo 02 I.PSKN Praha 3,90 m
9. Kalvoda Lukáš 01 SKN Brno 3,88 m

Vrh koulí 7,26 kg

1. Žoha Martin 94 SK Olympia Praha 9,20 m
2. Červinka Mário 95 SKN Hradec Králové 8,40 m
3. Šudřich Tomáš 00 TJ Slovan Zlín 8,10 m
Šudřich Tomáš 72 TJ Slovan Zlín DNS

Hod oštěpem 800 g

1. Stanovský Michal 93 SSK Vítkovice 31,91 m
2. Šudřich Tomáš 00 TJ Slovan Zlín 29,65 m
3. Žoha Martin 94 SK Olympia Praha 24,03 m
4. Adamík Jakub 92 SKN Brno 18,07 m
5. Pužo Radek 02 SSK Vítkovice 17,75 m
6. Skokan Pavel 01 SKN Hradec Králové 15,81 m
7. Šimeček Vojtěch 01 SSK Vítkovice 14,85 m

DOROSTENCI
Vrh koulí 5 kg

1. Sáblík Petr 01 SK Olympia Praha 11,60 m
2. Draksl Pavel 02 SK Olympia Praha 9,20 m
3. Skokan Pavel 01 SKN Hradec Králové 9,02 m
4. Šimeček Vojtěch 01 SSK Vítkovice 8,80 m
5. Pužo Radek 02 SSK Vítkovice 7,89 m
6. Chalupa Jiří 02 SK Olympia Praha 7,50 m
7. Paptistella Aldo 02 I.PSKN Praha 6,50 m

Image
Hod diskem 1,5 kg

1. Kudrnovský Petr 02 SK Olympia Praha 29,23 m
2. Skokan Pavel 01 SKN Hradec Králové 20,14 m
3. Pužo Radek 02 SSK Vítkovice 19,27 m
4. Šimeček Vojtěch 01 SSK Vítkovice 15,46 m

ŽÁCI STARŠÍ
60 m rozběhy

Rozběh 1 vítr: +2,1

1. Punge Oliver 03 SK SKIVELO Olomouc 8,39 sec Q
2. Petr Tomáš 03 SKN Hradec Králové 8,72 sec Q
3. Garner Benjamin 04 SK Olympia Praha 8,73 sec Q
4. Kudrnovský Martin 04 SK Olympia Praha 8,89 sec q
5. Kondáš Kevin 03 SSK Vítkovice 8,90 sec
6. Svozil Robin 04 I.PSKN Praha 9,04 sec

60 m rozběhy

Rozběh 2 vítr: +0,9

1. Beránek Václav 03 SKN Hradec Králové 8,35 sec Q
2. Hamburg Lukáš 03 I.PSKN Praha 8,36 sec Q
3. Kiss Patrik 03 SK Olympia Praha 8,79 sec Q
4. Matis Dominik 04 SSK Vítkovice 8,80 sec q
5. Brzybohatý Daniel 04 SK Olympia Praha 8,99 sec
6. Doleček Petr 04 SKN Hradec Králové 9,80 sec

60 m Finále vítr: +1,8

1. Hamburg Lukáš 03 I.PSKN Praha 8,27 sec
2. Beránek Václav 03 SKN Hradec Králové 8,27 sec
3. Punge Oliver 03 SK SKIVELO Olomouc 8,36 sec
4. Petr Tomáš 03 SKN Hradec Králové 8,66 sec
5. Matis Dominik 04 SSK Vítkovice 8,79 sec
6. Garner Benjamin 04 SK Olympia Praha 8,88 sec
7. Kiss Patrik 03 SK Olympia Praha 8,92 sec
8. Kudrnovský Martin 04 SK Olympia Praha 9,04 sec

150 m vítr: +0,0

1. Punge Oliver 03 SK SKIVELO Olomouc sec
2. Matis Dominik 04 SSK Vítkovice sec
3. Kudrnovský Martin 04 SK Olympia Praha sec
4. Buzrla Adam 04 SSK Vítkovice sec
5. Doleček Petr 04 SKN Hradec Králové sec

ImageImage
1500 m

1. Punge Oliver 03 SK SKIVELO Olomouc 5:23,04 min
2. Hamburg Lukáš 03 I.PSKN Praha 5:40,05 min
3. Garner Benjamin 04 SK Olympia Praha 5:52,11 min
4. Beránek Václav 03 SKN Hradec Králové 5:54,18 min
5. Kondáš Kevin 03 SSK Vítkovice 5:57,19 min
6. Svozil Robin 04 I.PSKN Praha 7:53,49 min

4 x 60 m

1. SSK Vítkovice / SK SKIVELO Olomouc 34,27 sec Matis Dominik 04, Kondáš Kevin 03, Buzrla Adam 04, Punge Oliver 03
2. I.PSKN Praha 35,27 sec Svozil Robin 04, Starý Dominik 05, Ťulák Dalibor 05, Hamburg Lukáš 03
3. SK Olympia Praha “A” 35,47 sec Kiss Patrik 03, Kudrnovský Martin 04, Garner Benjamin 04, Brzybohatý Daniel 04
4. SK Olympia Praha “B” 42,38 sec Novotný František 06, Machánek Karel 05, Holec Robin 07, Martínek Petr 05
SKN Hradec Králové DQ Petr Tomáš 03, Doleček Petr 04, Skokan Pavel 01, Rosendorf David 05 DNF

Skok daleký

1. Buzrla Adam 04 SSK Vítkovice 4,43 m
2. Beránek Václav 03 SKN Hradec Králové 4,40 m
3. Kiss Patrik 03 SK Olympia Praha 4,31 m
4. Svozil Robin0 04 I.PSKN Praha 4,21 m
5. Brzybohatý Daniel 04 SK Olympia Praha 4,19 m
6. Matis Dominik 04 SSK Vítkovice 4,10 m
7. Petr Tomáš 03 SKN Hradec Králové 3,81 m
8. Doleček Petr 04 SKN Hradec Králové 3,50 m

ŽÁCI MLADŠÍ
60 m vítr: +1,7

1. Rosendorf David 05 SKN Hradec Králové 8,85 sec
2. Starý Dominik 05 I.PSKN Praha 9,62 sec
3. Novotný František 06 SK Olympia Praha 10,13 sec
4. Machánek Karel 05 SK Olympia Praha 10,18 sec
5. Racek Lukáš 08 SKN Brno 10,77 sec
6. Holec Robin 07 SK Olympia Praha 12,05 sec
7. Filip Jan 08 SSK Vítkovice 13,79 sec
8. Tesařík Filip 10 SKN Brno 14,60 sec

800 m

1. Ťulák Dalibor 05 I.PSKN Praha 2:47,72 min
2. Rosendorf David 05 SKN Hradec Králové 3:11,53 min
3. Novotný František 06 SK Olympia Praha 3:22,90 min
4. Machánek Karel 05 SK Olympia Praha 3:40,57 min
5. Holec Robin 07 SK Olympia Praha 4:02,29 min

Skok daleký

1. Rosendorf David 05 SKN Hradec Králové 4,09 m
2. Martínek Petr 05 SK Olympia Praha 3,84 m
3. Starý Dominik 05 I.PSKN Praha 3,55 m
4. Racek Lukáš 08 SKN Brno 3,00 m
5. Kest Adam 07 SSK Vítkovice 2,56 m

ImageImageImage
ŽENY
100 m vítr: +2,8

1. Korgerová Kateřina 01 SSK Vítkovice 13,31 sec
2. Procházková Alice 00 SKN Brno 13,98 sec
3. Kellnerová Anna 00 SKN Hradec Králové 14,75 sec
4. Lešková Darina 02 SKN Hradec Králové 15,58 sec

800 m

1. Táborská Petra 01 SKN Brno 2:48,00 min
2. Šimonová Lucie 00 SK Olympia Praha 3:01,40 min
3. Lešková Darina 02 SKN Hradec Králové 3:18,50 min
4. Wiesnerová Laura 02 SKN Brno 3:41,28 min
5. Křivská Martina 02 SKN Hradec Králové 3:41,53 min
6. Svozilová Laura 02 I.PSKN Praha 3:48,33 min

4 x 100 m

1. SKN Brno / SK Olympia Praha / SSK Vítkovice 55,40 sec Táborská Petra 01, Martínková Eliška 99, Auředníková Barbora 01, Korgerová Kateřina 01
2. SKN Brno / SK SKIVELO Olomouc 59,53 sec Procházková Alice 00, Kirčevová Karolína 96, Látalová Tereza 03, Hornová Lenka 90
3. SKN Hradec Králové 63,57 sec Lešková Sára 06, Křivská Martina 02, Lešková Darina 02, Kellnerová Anna 00

ImageImageImage
Skok daleký

1. Kellnerová Anna 00 SKN Hradec Králové 3,96 m
2. Lešková Darina 02 SKN Hradec Králové 3,17 m
3. Ježková Veronika 98 SK Olympia Praha 3,10 m
4. Wiesnerová Laura 02 SKN Brno 3,00 m
5. Svozilová Laura 02 I.PSKN Praha 2,96 m

Hod diskem 1 kg

1. Matoušková Lenka 93 SK Olympia Praha 45,81 m
2. Auředníková Barbora 01 SK Olympia Praha 29,04 m
3. Hornová Lenka 90 SK SKIVELO Olomouc 24,59 m
4. Kirčevová Karolína 96 SK SKIVELO Olomouc 14,40 m
5. Kellnerová Anna 00 SKN Hradec Králové 13,85 m
6. Křivská Martina 02 SKN Hradec Králové 12,31 m

Image
DOROSTENKY
Vrh koulí 3 kg

1. Auředníková Barbora 01 SK Olympia Praha 11,84 m
2. Puškárová Alexandra 03 SSK Vítkovice 7,83 m
3. Křivská Martina 02 SKN Hradec Králové 7,26 m
4. Wiesnerová Laura 02 SKN Brno 5,29 m

Image
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ
60 m rozběhy

Rozběh 1 vítr: +1,4

1. Lešková Sára 06 SKN Hradec Králové 9,79 sec Q
2. Šudřichová Nela 05 SK SKIVELO Olomouc 10,05 sec Q
3. Stodtová Eliška 06 SSK Vítkovice 10,13 sec Q
4. Janová Anna 07 SK Olympia Praha 10,36 sec q
5. Racková Natálie 05 SKN Brno 10,74 sec

60 m rozběhy

Rozběh 2 vítr: +1,4

1. Thanh Duong Thu 05 SKN Hradec Králové 9,58 sec Q
2. Brautigamová Nikola 05 I.PSKN Praha 9,87 sec Q
3. Filipová Markéta 05 SKN Hradec Králové 9,88 sec Q
4. Procházková Radana 05 SSK Vítkovice 9,89 sec q
5. Polgárová Sára 06 SKN Hradec Králové 11,19 sec
6. Kiliánová Šárka 07 SKN Brno 11,21 sec
7. Seitnerová Vanessa 07 SK Olympia Praha 12,84 sec

60 m Finále vítr: +1,1

1. Thanh Duong Thu 05 SKN Hradec Králové 9,66 sec
2. Filipová Markéta 05 SKN Hradec Králové 9,74 sec
3. Lešková Sára 06 SKN Hradec Králové 9,75 sec
4. Brautigamová Nikola 05 I.PSKN Praha 9,94 sec
5. Šudřichová Nela 05 SK SKIVELO Olomouc 10,02 sec
6. Procházková Radana 05 SSK Vítkovice 10,11 sec
7. Stodtová Eliška 06 SSK Vítkovice 10,14 sec
8. Janová Anna 07 SK Olympia Praha 10,54 sec

ImageImage
150 m vítr: +0,0

1. Lešková Sára 06 SKN Hradec Králové 23,82 sec
2. Procházková Radana 05 SSK Vítkovice 24,81 sec
3. Stodtová Eliška 06 SSK Vítkovice 25,10 sec
4. Janová Anna 07 SK Olympia Praha 27,13 sec

800 m

1. Brautigamová Nikola 05 I.PSKN Praha 3:17,72 min
2. Lešková Sára 06 SKN Hradec Králové 3:21,65 min
3. Thanh Duong Thu 05 SKN Hradec Králové 3:29,89 min
4. Janová Anna 07 SK Olympia Praha 3:31,85 min

Skok daleký

1. Thanh Duong Thu 05 SKN Hradec Králové 3,58 m
2. Šudřichová Nela 05 SK SKIVELO Olomouc 3,58 m
3. Stodtová Eliška 06 SSK Vítkovice 3,15 m
4. Filipová Markéta 05 SKN Hradec Králové 2,97 m
5. Hranická Vanessa 06 SSK Vítkovice 2,85 m
6. Kiliánová Šárka 07 SKN Brno 2,82 m
7. Polgárová Sára 06 SKN Hradec Králové 2,69 m

Hod míčkem 150 g

1. Šudřichová Nela 05 SK SKIVELO Olomouc 33,12 m
2. Thanh Duong Thu 05 SKN Hradec Králové 28,26 m
3. Půtová Sabina 07 SK Olympia Praha 25,72 m
4. Filipová Markéta 05 SKN Hradec Králové 22,30 m
5. Hranická Vanessa 06 SSK Vítkovice 18,39 m
6. Kiliánová Šárka 07 SKN Brno 17,45 m
7. Polgárová Sára 06 SKN Hradec Králové 15,83 m
8. Seitnerová Vanessa 07 SK Olympia Praha 11,20 m