22. MISTROVSTVÍ V MALÉ KOPANÉ JUNIORŮ DO 23 LET – 27. 04. 2024 – 1. kolo

HRADEC KRÁLOVÉ

HODNOCENÍ

Dne 27. dubna roku 2024 se uskutečnilo 22. mistrovství v malé kopané juniorů v Hradci Králové. Hrálo se 1. kolo.  Přijely 4 týmy, domácí SKN Hradec Králové, I.PSKN Praha, TJ Slovan Zlín a SK Olympia Praha. Hrálo se na přírodní trávě na hřišti Sokol Malšovice. Vše bylo připravené, hřiště byla dobře zajištěná. Hrálo se každý s každým, 2×20 min. Pískal jeden delegovaný rozhodčí. První zápas se odehrál mezi SK Olympia Prahou a I.PSKN Prahou, I.PSKN Praha kontrolovali celé utkání a jasně šla pro výhru 4:2. Druhé utkání se odehrálo mezi SKN Hradcem a TJ Zlínem, bylo to vyrovnané utkání, šance byly na obou stranách. Ve druhém poločase hráč Jakub Bajer z Vítkovic, který je na hostování v klubu SKN Hradec Králové, nechtěně uklouzl, spadl a poranil si rameno. Byla přivolána sanitka. Zápas skončil nerozhodně 3:3. Další utkání připravili vyrovnaní zápas SK Olympia Praha a TJ Slovan Zlín, jediný gól zařídil Šuba a Zlín odvezla 3 body za výhru. Další napjaté utkání bylo mezi SKN Hradcem a I.PSKN Prahou, mezi nimi je věčná rivalita a hned v prvním poločase padli 7 branek, ve druhém poločase žádná branka. SKN Hradec Králové zpečetil výhru, už v prvním poločase 5:2. Na posledním zápase mezi SK Olympia a SKN Hradec Králové byla znát únava hráčů, hráli v pomalém tempu. SKN Hradec Králové zvítězilo 2:0 a je ve vedení se sedmi body, SK Olympia skončila poslední. Druhé místo vybojovala I. PSKN Praha, která porazila TJ Zlín 3:2. Bylo to vyrovnané utkání. Poděkování patří všem účastníkům na hřišti, tedy rozhodčímu, hráčům, trenérům, vedoucím, pořadatelům, organizátorům a hlavně fanouškům, které udělali krásnou atmosféru. Také poděkování patří správcům, kteří nám připravili hřiště. Dále chtěl bych poděkovat ČDV a NSA za finanční podporu.

zpracoval Jaroslav Milich (vedoucí oddílu SKN Hradec Králové)

VÝSLEDKY PO 1.KOLE

1. I.PSKN PRAHA – SK OLYMPIA PRAHA           4:2 (3:1)
    B:
    2x Kulda Maxim, Hamburg, Lučka – 2x Fischkandl
    ŽK: 5. Hromas, 19. Kulda Maxim
  • SKN HRADEC KRÁLOVÉ – TJ SLOVAN ZLÍN    3:3 (1:2)
    B: Foltýn, Pokorný, Jehlička – Toráč, Šuba, Skýpala
    ŽK: 39. Foltýn – 39. Závěský
  • SK OLYMPIA PRAHA – TJ SLOVAN ZLÍN        0:1 (0:0)
    B:
    Šuba

• I.PSKN PRAHA – SKN HRADEC KRÁLOVÉ      2:5 (2:5)
    B:
    2x Stránský – 2x Beránek V, 2x Pokorný, Čapek
  • SKN HRADEC KRÁLOVÉ – SK OLYMPIA PRAHA        2:0 (1:0)
    B:
    Beránek V, Rosendorf
  • TJ SLOVAN ZLÍN – I.PSKN PRAHA                              2:3 (1:1)

I.PSKN PRAHA
Novák Martin (B), Kamrla Pavel, Lučka Pavel, Hromas Jan (C), Pětník David, Stránský Stanislav, Starý Dominik, Kratochvíl Filip, Kulda Maxim, Hamburg Lukáš, trenér: Valášek Petr, vedoucí: Kolíska Jiří

SK OLYMPIA PRAHA
Draksl Pavel (B), Říha František, Machánek Karel, Fischkandl Lukáš (C), Sáblík Petr, Blabolil Lukáš, Chalupa Jiří, trenér: Mendl Ondřej, asistent trenér: Fischkandl Lukáš, vedoucí: Mendl Ondřej

SKN HRADEC KRÁLOVÉ
Cíla Samuel (B), Rosendorf David, Foltýn Oliver, Kamenicki Sandor, Bajer Jakub, Čapek Adam, Pokorný Matěj, Beránek Václav (C), Melkus Oskar, Jehlička Jiří, trenér: Krejčí David, vedoucí: Milich Jaroslav