Hodnocení – přátelský zápas ve futsalu Polsko – ČR

Hodnocení – přátelský zápas ve futsalu

Polsko – ČR          2:4 (1:1)

Branky: 15′ Wojewoda, 32′ Wróbel – 13′, 38′ Benda, 24′ Novotný, 36′ Hubáček                                                             

Polsko – ČR          8:5 (3:4)

Branky: 7′, 35′, 37′ Wróbel, 1′ Wojewoda, 2′ Szewczyk, 20′ Michalek, 34′ Nowak, 34′ Świgost – 6′, 16′ Kulda, 12′ Benda, 14′ Hubáček, 36′ Hartoš

Ve dnech 12.-13.1. proběhlo první soustředění reprezentace v letošním roce. V Pátek po příjezdu na halu do Ostravy jsme měli hodinový trénink, který byl zaměřený na přihrávky, střelbu a závěrečnou hru na své brány. Po skončení tréninku byl volný program. Druhý den ráno jsme se sešli v 7:30 před halou a odjeli na přátelské dvojutkání do Polska s místní reprezentací. První zápas se hrál ve velmi vysokém tempu a byl dlouhou dobou vyrovnaný, ale nakonec se ukázala mírnější zkušenost našeho týmu, který dovedl utkání do vítězného konce s výsledkem 4:2.

Po zápase nás čekal společný oběd a trocha odpočinku před druhým utkáním. Ve druhém utkání jsme si vyzkoušeli různé herní varianty a další věci, které se nám mohou do budoucna hodit. Za zmínku určitě stojí první ostrý zápas pro nováčka týmu Maxe Kuldu, který podal kvalitní výkon a přidal k tomu i dvě branky. Zápas jsme nakonec prohráli 8:5.

Trenér: musím všechny hráče pochválit za přístup k zápasu, opravdu každý hráč přistoupil s velkou zodpovědností, bylo vidět, že tým má chuť vyhrávat, hrát každý za každého. Když takto budeme pokračovat, tak můžeme pomýšlet na skvělé výsledky i do budoucna. Samozřejmě nesmíme usnout na vavřínech a pokračovat v nastaveném modelu, a trénovat a trénovat.

Další setkání týmu se bude konat na soustředění v Praze, které proběhne na polovině února 2024.

zapsal: trenéra David Krejčí

Zleva nahoře: Gajdošík, Minarik, Skorkovský, Kulda, Blasczyk, Benda

Zleva dole: Hartoš, Hubáček, Lištvan, Novotný, Fellmann

další články

komentáře

Sdílet článek