3. dubna 2016

BSKN České Budějovice – SKN Hradec Králové 0 : 12 (0:6)

Branky: 15´, 16´, 27´, 41´, 48´, 49´ a 69´ Novotný M. ml., 75´, 80´, a 85´ Chalupa D., 16´ Panský K. z pen., 21´ Fabišík L.

Žluté karty: 54´ Pavlík F., 60´ Minarik R. – 71´ Macháček M. Červené karty: 56´ Pavlík F z ČB

Diváků: 25

Sestava: BSKN České Budějovice: Murín L. – Minarik R., Blasczyk M., Pavlík J., Hofmann P., Brekler V., Kocar V., Pavlík F., Gorol V., Pražák V., Rác T. a trenér Chalupa J. Střídání: 50´ Karpíšek J. (Gorol V.), 56´ Zajac R. (Rác T.)

SKN Hradec Králové: Kolář K. – Kulhánek M., Fišer J., Skvrna V., Macháček M., Panský K., Fabišík L., Novotný M. ml., Fuka M., Chalupa D., Hudec M. a trenér Kaplan Z. Střídání: 70´ Novotný M. st. (Panský K.)

Hodnocení: Dne 3.4.2016 se hrálo poprvé v historii ve FSN 2016 na domácím travnatém hřišti v Č.Budějovicích. Utkání začalo v 11.00 hod. za krásného počasí mezi domácími (BSKN) a SKN Hr.Králové. Přítomni byli rozhodčí a delegát Fr.Fous, diváci přisli taktéž kolem 25 osob. Bylo jasné, že proti hostujícím favoritům bylo nad naše síly. A chtěli jsme aspoň důstojně dohrát a co nejméně dostat góly, Bohužel výsledek hovoří za vše, domácím hráčům se nedalo vytknout a nejlepším hráčem jasně dominuje hostující hráč M.Novotný ml., který dal 7 gólů. Obě mužstva dohráli v pořádku. Zapsal Jiří Pavlík (vedoucí oddílu fotbalu BSKN České Budějovice)

7. května 2016

I. PSKN Praha – SKN Hradec Králové 2 : 6 (1 : 3)

Branky: 27´ Ťulák M., 51´ Brabec L. – 24´, 31´, 33´, 56´ a 86´ Novotný M. ml., 85´ Fabišík L.

Žluté karty: 43´ Choijijljav E. – 20´ Mundok T. Červené karty: žádné

Diváků: 30

Sestava: I. PSKN Praha: Slováček K. – Zúdor P., Brabec L., Ťulák M., Dotlačil L., Saitl K., Džilič M., Choijijljav E., Hnizdíl J., Klein J., Brabec M. a trenér Valášek P.. Střídání: 46´ Tůma M. (Saitl K.)

SKN Hradec Králové: Mundok T. – Pražák V., Duchek J., Skvrna V., Kulhánek M., Chalupa D., Fabišík L., Filipi J., Luňák M., Novotný M. ml., Fuka M. a trenér Kaplan Z. Střídání: 56´ Machaček M. (Kulhánek M.), 79´ Novotný M. st. (Skvrna V.)

Hrálo se na trávě dne 7. 5. 2016 a na hřišti v Motorletu v Praze. Počasí bylo bezvadné sluníčko a přišlo 25 diváku. Výkop přesně v 11 hod se třemi rozhodčí a pod dohledem delegátka z STK F pí. Marcely Hyklové. Po příchodu našich hráčů do šatny jsme s Várkou připravili základní sestavu a upozorňoval jsem hráčům, aby nepodcenili soupeře. Opět nebyl to takový ideální náš tým (část hráči zranění a část hráči omluvení). Hradecký soupeř přišel jako silný tým, a tak jsme se museli pokusit zlepšit naši hru i s opatrností a dostatečným sebevědomím. První poločas jsme ale hráli do 15 minut krásný fotbal, pak dostali do naší branky 0:1, naši kluci bojovali a podařilo 1:1. Potom Hradečtí získali 2 góly na 1:3 po našem hrubé chybě v obraně a soupeř je využil! A tím pádem pomalu našemu PSKN klesala forma a ztratili koncentraci a trvalo to až do přestávky. V šatně jsem všem hráčům vyjádřil svou kritiku. Pak ve druhém poločasu se to mírně zlepšilo a podařilo se snížit na 2:3, ale stále jsme nepřesně centrovali a hodně ztráceli balon. Většina Hradečtí tým na nás často tlačili a získali střelecký nátlak a postupně góly až na výsledek 2:6. Také naši párkrát pozkoušeli, ale nepodařilo se střílet do hradecké branky. Také my nedali penaltu a zbytečně stříleli vysoko nad branku. Před závěrem zápasu byl malý konflikt dvou hráčům, pak se uklidnili. Potom rozhodčí odpískal konec zápasu. Do té doby hrál náš tým rovnoměrně špatně a bez chuti. Hradecký tým si zasloužil postup do finále a pogratulovali jsme. Jinak naše pořadatel dobře zápas zabezpečil a bez komplikací. Rozhodčí pískali poměrně dobře.

Hodnocení napsal: Valášek Petr – trenér kopané I.PSKN

15. května 2016

SKN Hradec Králové – BSKN České Budějovice 11 : 1 (2:1)

Branky: 7´, 16´, 48´, 57´, 63´ a 67´ Novotný M. ml., 60´a 69´ Chalupa D., 82´ a 86´ Luňák M., 87´ Gabor M. – 33´ Blasczyk J.

Žluté karty: 40´ Chalupa D., z Hr. Červené karty: žádné

Diváků: 20

Sestava: SKN Hradec Králové: Kolář K. – Kulhánek M., Luňák M., Rezek Z., Zdařil T., Panský K., Filipi J., Gabor M., Novotný M. ml., Chalupa D., Hudec M. a trenér Kaplan Z. Střídání: 60´ Pražák V.(Zdařil T.)

BSKN České Budějovice: Kocar V. – Blasczyk M., Pražák J., Hubáček R., Blasczyk J., Brekler V., Chalupa J., Kletečka K., Zajac R., Cirkva D., Šindler O. a trenér Zeman J. Střídání: 75´ Pavlík J. (Šindler O.)

Dne 15. května 2016 se konalo utkání 5. kola FSN mezi SKN Hradec Králové a BSKN Č. Budějovice. Hrálo se od 11:30 na hřišti v Urbanicích za silného větru. V prvním poločase měl tým SKN H.K. převahu, ale nedostával se do šancí, ve druhém poločase se to po týmové poradě zlepšilo. Nejlepším střelcem se stal Milan Novotný, který vstřelil šest gólů, a ve čtyřech zápasech už tak vstřelil celkem 21 branek. O zápas se starali 3 rozhodčí. Hradečtí nakonec vyhráli 11:1 a postoupili do finále, ve kterém se 25. června utkají s vítězem moravské části FSN, týmem SKN Brno.

Zdeněk Kaplan vedoucí oddílu kopané SKN H.K.

Finále:

25. června 2016

SKN Hradec Králové – SKN Brno 0 : 7 (0:5)

Branky: 1´ a 41´ Rybníček V., 23´ a 65´ Fellmann A., 29´ Papoušek A., 37´ Píš M., 52´ Matyáš J.

Žluté karty: 41´ Mašlan J., 50´ Chalupa D., 72´ Novotný M. ml. obě z HK
Červené karty: žádné

Diváků: 158

Sestava: SKN Hradec Králové: Kolář K. – Mašlan J., Duchek J., Fišer J., Fuka M., Gábor M., Luňák M., Filipi J., Hudec M., Novotný M. ml., Chalupa D. a trenér Kaplan Z. Střídání: 46´ Mundok T. (Kolář K), 69´ Kulhánek M. (Fuka M.)

SKN Brno: Mikula D. – Stehlík P., Malý M., Holý D., Zeman V., Píš M., Rybníček V., Dvořáček J., Felmann A., Papoušek A., Matyáš J. a trenér Probošt R. Střídání: 46´ David T. (Píš M.), 55´ Novák M. (Stehlík P.), 66´ Brandejský K. (Dvořáček J.), 74´ Šíma J. (Matyáš J.), 83´ Světinský L. (Holý D.)´

Utkání Finále MČR – FSN 2016 mezi SKN HRADEC KRALOVÉ – SKN BRNO začalo v 14:45 hod. Brňáci bleskem dali gól v 1min. Rybníček Vojtěch. Hradec měl kopmlikace, když neuhlidal obranci pasmo! Brněnský tým, ale zase zvýšil o branku, když dal v 23. min. Felmann Adam a 29.min Papoušek Adam, 37. min Piš Marek a zase ve 41.min Rybníček Vojtěch. Po poločase za Brno trefil další branku v 52.min. Matyaš Jakub a v 65.min. znovu Felmann Adam. Hradci se nedařilo a za celý zápas nedali ani jeden gól, Brňenský golman Mikula Daniel nepustil branku. Potom už se do závěru utkání nic nezměnilo. SKN HRADEC KRALOVÉ získal stříbrnou medaili a SKN BRNO obhájilo zlatou medaili od roku 2012 v pate řadě. SKN Brno – SKN Hradec Králové 7 : 0

Zpracoval: Moučka František předseda TJ Slovan