Hradecký pohár ve futsalu 5.10.2024

HODNOCENÍ TURNAJE

Po dlouhé době se uskutečnil turnaj Hradecký pohár. Kvůli velké obsazenosti haly pro futsal jsem musel najít náhradní, menší halu, a to tělocvičnu. Poděkování patří speciální škole na ulici Hradecké. Přihlásilo se 5 týmů: domácí SKN Hradec Králové a hostující SKN Valmez A, B a I, a PSKN Praha A a B. Hrálo se systémem 4+1, a to 2×10 minut. Byl zajištěn delegát.

Celý turnaj byl vyrovnaný, a hodně vyhecovaný zápas se odehrál mezi SKN Hradec Králové a SKN Valmez B. Valmez B se radovali v poslední minutě, když dali gól. Dále se také odehrály zajímavé zápasy mezi Valmez B a PSKN Praha A a B. Celý turnaj vyhrál tým SKN Valmez A. Hlavně se turnaj uskutečnil bez problémů a vážných zranění. Nejlepším hráčem byl zvolen Skorkovský, nejlepšími střelci se stali Hamburg, Shtuler a Vyžina s pěti brankami, a nejlepším brankářem se stal Martin Novák.

Dále byly pozvány ženské týmy z Čech a Moravy. Hrálo se 2×12 minut ve dvou utkáních. Bylo vidět, že ženy hrály s chutí a byly na zápas natěšené. Čechy dvakrát vyhrály nad Moravou, a to s těsným skórem. Nejlepší střelkyní se stala Alice Procházková se dvěma brankami, nejlepší hráčkou za Čechy byla zvolena Blasczyková a za Moravu Šudřichová.

Výsledky:

SKN Hradec Králové – SKN Valmez B           2:3 (1:0)

B: Rosendorf, Svoboda – 2x Pap, Bychiko

I.PSKN Praha A – SKN Valmez A                   0:4(0:3)
B: 2x Vyzina, Bábíček, Mirzánics

I.PSKN Praha B – I.PSKN Praha A                 3:4 (2:2)

B: 2x Kamrla, Wiesner – 2x Hamburg, 2x Stránský

SKN Valmez A – SKN Hradec Králové                       2:0(1:0)
B: Mašláň, Vyzina

SKN Valmez B – SKN Valmez A                     5:3 (2:1)

B: 3x Shtuler, 2x Pap

SKN Hradec Králové – I. PSKN Praha B         1:3 (0:1)

B: Rosendorf – 2x Skorkovský, Kamrla

I.PSKN Praha – SKN Hradec Králové            6:3 (3:0)

B: 3x Hamburg, 2x Stránský, Hromas – Foltýn,Svoboda

I.PSKN Praha B – SKN Valmez B                   1:2 (1:1)

B: Skorkovský – Zosimčuk, Shtuler

SKN Valmez A – I.PSKN Praha B                   4:1 (2:1)

B: 2x Vyzina, Blasczyk, Bábiček – Kamrla

SKN Valmez B – I.PSKN Praha A                   1:2 (0:0)

SKN Hradec Králové

Cíla – Milich, Foltýn, Macháček, Svoboda, Dusza, Berousek, Rosendorf, Jehlička, Kamenicki