Soustředění 25. a 26. listopadu 2022 v Pardubicích

0
37

Ve dnech 25. a 26. listopadu 2022 se v Pardubicích uskutečnilo poslední soustředění České hokejové reprezentace neslyšících v kalendářním roce 2022. Soustředění se skládalo ze 2 tréninkových jednotek a 1 přátelského utkání. Soustředění se zúčastnili 2 brankáři a 13 hráčů v poli.

V pátek večer jsme 90-ti minutou tréninkovou jednotku zaměřili především na rozvoj individuálních dovedností. Celý trénink jsme se snažili o rozvoji individuálních dovedností. Věnovali jsme se především obratnostnímu bruslení, vedení kotouče, střelbě a hře na malém prostoru.

V sobotu dopoledne jsme absolvovali 60-ti minutovou tréninkovou jednotku. Hráče jsem již rozdělil do formací, ve kterých jsme se připravovali na večerní zápas. Po úvodních střeleckých cvičeních jsme trénovali řešení situace 2 na 1 a založení útoku z vlastního obranného pásma.

V sobotu večer jsme sehráli přátelské utkání s týmem FARAD z Hradce Králové. Do utkání jsme nastoupili se 4 obránci a 3 kompletními útočnými formacemi. Soupeř byl velmi kvalitní, sestavu měl plnou bývalých nebo ještě stále aktivních hokejistů. Přesto, že jsme nepodali vůbec špatný výkon, prohráli jsme vysoko 13:4. Soupeř byl prostě lepší. Nezbývá nám nic jiného, než pokračovat v práci a pořád makat.