In lední hokej by NormadSoul

MČR neslyšících v ledním hokeji – liga 1. kolo SKN Brno – SKN Hradec Králové 2:8 (1:2, 0:3, 1:3)

Branky (asistence):

1:0 11:10 Rybníček Vojtěch (Malý M.)

1:1 14:10 Beránek Jan (Procházka J., Bakrlík T.)

1:2 19:29 Ninger David (Pražák V., Filipi J.)

1:3 28:29 Hanousek Jiří (Filipi J., Pražák V.)

1:4 34:52 Bakrlík Tomáš (Procházka J.)

1:5 36:02 Ninger David (Pražák V., Filipi J.)

1:6 50:28 Hanousek Jiří (Bakrlík T., Beránek J.)

Sestava SKN Brno:

Vejvalka P., Mandát R. – Gábor M., Lednický R., Malý M., Matyáš J., Rybníček V., Stehlík P. – Bolebruch F., Buchta P., Holý D. – trenér Málik D.

Sestava SKN Hradec Králové:

Valášek J. – Bakrlík T., Beránek J., Beránek V. ml., Filipi J., Krátký A., Pražák V., Procházka J. – Beránek  V. st., Hanousek J., Ninger D., Rezek Z. – trenér Novotný M.

Nejlepší hráči utkání:

*** – Rybníček Vojtěch ** – Ninger David * – Vejvalka Petr Hodnocení:

Dne 26.2. 2022 se v Brně uskutečnil první zápas MČR ligy ledního hokeje neslyšících. Utkání se konalo  v hokejové hale dětí a mládeže od 17:00 hod. SKN Brno si v první třetině vedlo velmi dobře, hra byla  vyrovnaná a oběma týmům se podařilo skórovat. Druhá třetina už byla o poznání horší. SKN Brno se  drželo, ale SKN Hradec Králové se snažil využít jakékoliv možnosti a střílel na bránu. Třetí a zároveň  poslední třetina byla pro domácí velmi vyčerpávající. Hosté nevynechali jedinou střelu do domácí  branky a z velké části se jim i dařilo trefit se. SKN Brno sice skórovalo i v poslední třetině, ale bohužel  na hostující Hradec Králové to nestačilo.

Ve druhé třetině jsme se bohužel nevyhnuli úrazu. Hradecký hráč, Zbyněk Rezek, narazil hlavou na  mantinel. Kvůli následným potížím byl poslán na vyšetření do Úrazové nemocnice v Brně. Do konce  utkání se na led už nevrátil. Držíme palce a přejeme brzké uzdravení.

zdroj: SKN Brno (Klára Malíková)